Rozpoczynamy Trening FitBoxing Kryniczanka

Przedstawiamy Wam kolejnego ambasadora marki Kryniczanka. Oto Paweł Kołodziej – bokser wagi junior ciężkiej i ciężkiej, pochodzący z Krynicy-Zdroju. Na zawodowym ringu stoczył 35 walk z czego aż 34 zakończył zwycięsko.💪🏆 Na swoim koncie Paweł posiada pas mistrza świata federacji WBF, WBA International i WBC Baltic, interkontynentalny pas IBF.

Pomimo zawieszenia rękawic bokserskich na kołek, Paweł nie zrezygnował z aktywności fizycznej. A w związku z tym, że sytuacja w ostatnim czasie znacząco ograniczyła nam możliwość uprawiania sportu, postanowiliśmy rozpocząć razem z Pawłem Kołodziejem cykl treningów FitBoxing Kryniczanka.👌🔝

Przygotowane i zademonstrowane przez niego ćwiczenia, będziecie mogli wykonywać w swoim domu, bez żadnego specjalistycznego sprzętu. Do zajęć może przystąpić każdy! Program ćwiczeń jest tak przygotowany, aby każdy się w nim odnalazł – niezależnie od aktualnej formy fizycznej. Warto mieć jedynie przy sobie butelkę Kryniczanki💦 aby uzupełniać minerały podczas ćwiczeń.

Rozpoczynamy więc cykl treningów #FitBoxingKryniczanka! Ćwiczcie w domu i wzmacniajcie organizm z Kryniczanką! 💪