Krynicki Jarmark Wielkanocny

Spółka Uzdrowisko Krynica-Żegiestów serdecznie zaprasza do udziału w Krynickim Jarmarku Wielkanocnym, który tradycyjnie odbędzie się w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju. Będzie można w nim uczestniczyć jak zawsze dwa tygodnie przed Wielkanocą.

Krynicki Jarmark Wielkanocny to wydarzenie, które pozwala spotkać się wystawcom oraz klientom w wyjątkowym miejscu i wyjątkowym czasie. W Pijalni Głównej pachnie wtedy świątecznymi potrawami, a na stoiskach można znaleźć unikatowe ozdoby, które wyszły spod ręki artystów ludowych i rękodzielników.

2 i 3 kwietnia w budynku pijalni pojawią się stoiska regionalne, na których będzie można znaleźć wszystko to, co potrzebne do urządzenia Świąt Wielkanocnych, m.in. wędliny, ciasta świąteczne, miody, ozdoby. W programie jarmarku są także degustacje regionalnych potraw. Wszystkie atrakcje będą dostępne w godzinach od 10.00 do 17.00. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Pijalnia Główna daje ogromne możliwości łączenia różnych wątków imprez, dlatego oprócz zwiedzania stoisk będzie można obejrzeć występy artystyczne czy prezentację talentów dzieci i młodzieży. Ta sprawdzona formuła jarmarku sprawia, że przedświąteczne zakupy w klimatycznym miejscu można połączyć z wrażeniami kulturalnymi.

Zapraszamy wystawców do promocji swoich produktów podczas jarmarku. Poniżej zamieszczamy dokumenty do pobrania.