Koncert EVERGREENS

przeboje muzyki POP i ROCK w orkiestrowych aranżacjach

4 czerwca 2021r., godz. 19:30, Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju

Na scenie wystąpią: Marek Piekarczyk, Barbara Parzęczewska, Mateusz Ziółko, Orkiestra Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy


Już 4 czerwca o godzinie 19:30 w Pijalni Głównej odbędzie się wyjątkowe spotkanie muzyczne. Na tej samej scenie wystąpi trzech artystów obdarzonych niezwykłymi głosami.

Marek Piekarczyk. Tego artysty z pewnością nie trzeba przedstawiać fanom muzyki rockowej. Przez wiele lat związany był z zespołem TSA oraz Yugopolis. Szersza publiczność miała okazję poznać go w programie The Voice of Poland, gdzie pojawił się w roli jednego z trenerów i jurorów.

Mateusz Ziółko. Jeden z najbardziej utalentowanych wokalistów młodego pokolenia. Świadczy o tym wiele nagród, które udało mu się do tej pory zdobyć. Wygrana w popularnym programie telewizyjnym The Voice of Poland dała mu szansę na rozwinięcie swojej kariery muzycznej a on z niej skorzystał.

Barbara Parzęczewska. To objawienie drugiej serii The Voice Senior. Jej niezwykle charyzmatyczny głos zaczarował nie tylko jurorów, ale także telewidzów, co dało jej zwycięstwo w programie.

Zgromadzona w Pijalni Głównej publiczność będzie miała możliwość usłyszenia piosenek rockowych i popowych w niezwykłych aranżacjach. Z artystami wystąpią bowiem muzycy Orkiestry Arte Symfoniko.

Koncert zorganizowany będzie w najwyższym reżimie sanitarnym zgodnie z zaleceniami GIS i Rządu RP

Organizatorem wydarzenia jest Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A.

Koncert pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Witolda Kozłowskiego

Partnerami wydarzenia są:

  • Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego (Partner Główny)
  • Miasto Krynica-Zdrój

Bilety do nabycia w Pijalni Głównej (kawiarnia Kryniczanka Cafe), Empik, Going.pl

https://goingapp.pl/wydarzenie/koncert-evergreens/czerwiec-2021