Jarmark Bożonarodzeniowy

Krynicki Jarmark Bożonarodzeniowy już po raz kolejny trafia do kalendarza imprez Uzdrowiska Krynica- Żegiestów S.A. To wydarzenie, które pozwala spotkać się wystawcom i klientom w wyjątkowym miejscu oraz czasie. W Pijalni Głównej pachnie wtedy świątecznymi potrawami, a w tle rozbrzmiewają kolędy. Warto tu być, by poczuć klimat nadchodzących świąt. Niezależnie od tego czy się jest kuracjuszem, turystą czy mieszkańcem regionu – wstęp jest wolny.

16 i 17 grudnia 2023 r. w budynku pijalni pojawią się stoiska regionalne, na których będzie można znaleźć m.in. wędliny, ciasta świąteczne, miody czy rękodzieło artystyczne związane z Bożym Narodzeniem. W programie jarmarku są także degustacje regionalnych potraw. Wszystkie atrakcje będą dostępne w godzinach od 11.00 do 18.00.

Pijalnia Główna daje ogromne możliwości łączenia różnych wątków imprez, dlatego oprócz zwiedzania stoisk będzie możliwość obejrzenia występów artystycznych czy prezentacji talentów dzieci i młodzieży. Ta sprawdzona formuła jarmarku sprawia, że przedświąteczne zakupy w klimatycznym miejscu można połączyć z wrażeniami kulturalnymi.

Zapraszamy wystawców do promocji swoich produktów podczas jarmarku. Poniżej zamieszczamy dokumenty do pobrania.

Cennik  wynajmu miejsca pod stoisko w czasie  Jarmarku Bożonarodzeniowego
w dniach 16 -17 grudnia 2023r.

  • Firmy rozliczenie faktura
    200zł brutto za 1 dzień
    300zł brutto za 2 dni
  • Rękodzieło, producenci
    150zł brutto za 1 dzień
    200zł brutto za 2 dni