Igrzyska Europejskie 2023 w UKŻ

Lipiec dobiega końca dlatego zróbmy małe podsumowanie

Z wielką radością wspominamy tegoroczne wydarzenie jakim było European Games Kraków-Małopolska 2023 (Igrzyska Europejskie 2023). Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A. w Krynicy-Zdroju miało zaszczyt gościć w swoich obiektach Nowy Dom Zdrojowy, Stary Dom Zdrojowy oraz Nowe Łazienki Mineralne, wszystkich zawodników z całej Europy oraz wolontariuszy, którzy brali czynny udział podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Łącznie w naszych obiektach mieliśmy zaszczyt gościć ok. 1000 osób z takich narodowości jak : Włochy, Holandia, Hiszpania, Ukraina, Francja, Indonezja, Kamerun, Portugalia, Austria, Finlandia, Litwa, Węgry, Niemcy, Estonia, Słowacja oraz naszych rodaków z Polski.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że mogliśmy uczestniczyć w tak wielkim projekcie, który zapisze się w historii naszego Uzdrowiska. Igrzyska Europejskie to nie tylko sportowe zmagania, ale również okazja do budowania więzi między narodami, promowania zdrowego stylu życia oraz rozwijania kultury i turystyki.

Podczas tych niezapomnianych dni Nasze Uzdrowisko było miejscem spotkań ludzi z różnych kultur, tradycji i języków. Zawodnicy, trenerzy, wolontariusze oraz wszyscy obecni na Igrzyskach, stworzyli wyjątkową atmosferę pełną sportowej pasji i wzajemnego szacunku. Dzięki temu wydarzeniu, nasze Uzdrowisko było świadkiem nie tylko wspaniałych osiągnięć sportowych, ale również niezapomnianych chwil przyjaźni i solidarności. W tym miejscu gratulujemy tym, którzy wyjeżdżając stąd zabrali nie tylko wspomnienia, ale również trofea!

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tegorocznych Igrzysk Europejskich. Dzięki Państwa zaangażowaniu i profesjonalizmowi nasze obiekty mogły zaprezentować się jako doskonałe miejsce do organizacji tak prestiżowych wydarzeń. Wasza praca i oddanie pozwoliły na stworzenie niezapomnianych wspomnień dla wszystkich uczestników.

Jesteśmy przekonani, że Igrzyska Europejskie w Krynicy Zdroju będą miały długotrwały wpływ na rozwój sportu, turystyki i promocję naszego pięknego Uzdrowiska oraz miasta. Dzięki temu wydarzeniu mamy nadzieję, że walory Uzdrowiskowe zostaną docenione przez jeszcze większą liczbę osób. Raz jeszcze pragniemy podziękować wszystkim za udział w tym wyjątkowym projekcie. Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że mogliśmy być częścią tego historycznego wydarzenia. Cieszymy się, że gościliśmy wszystkich uczestników i zapewniamy, że nasze drzwi zawsze będą otwarte dla wszystkich, którzy chcą odwiedzić nasze piękne Uzdrowisko.