Gwiazdy na gwiazdkę

Gwiazdy na gwiazdkę to wyjątkowa muzyczna propozycja Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Koncert zabierze publiczność w świat kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych. 28 grudnia o godz. 19.00 w Pijalni Głównej wystąpi Grażyna Brodzińska, a towarzyszyć jej będą Marcin Jajkiewicz i Kosma Band.

Grażyna Brodzińska – Pierwsza Dama Polskiej Operetki, znakomita śpiewaczka, aktorka i tancerka występująca w kraju i za granicą. Zwykle można usłyszeć ją w repertuarze klasycznym i musicalowym, ale na zaproszenie Uzdrowiska Krynica-Żegiestów S.A. słynna sopranistka zaśpiewa utwory bożonarodzeniowe. Artystka opanowała do perfekcji sztukę sceniczną, zachwycając kunsztownym wykonaniem utworów na równi z prezencją i doborem kreacji.

Marcin Jajkiewicz – wokalista jazzowy, musicalowy, rozrywkowy, artysta programu „Jaka to melodia”, obecnie śpiewa w zespole Marcina Wyrostka “Corazon”. Jako wokalista zespołu Button Hackers piosenką „Między nami” wyśpiewał pierwszą nagrodę na festiwalu Jedynki w Sopocie oraz drugą w Konkursie Międzynarodowym. Bierze udział w wielu muzycznych widowiskach i projektach.

Kosma Band – sześcioosobowy zespół, który tworzą młodzi i utalentowani muzycy. Zachowując klasyczny charakter utworów potrafią wyczarować z nich brzmienie atrakcyjne w odbiorze. Ich muzykę wyróżnia świeżość i pasja.

Bilety na to wydarzenie są dostępne w Empiku, Pijalni Głównej i Going.pl.

Cena : 70 zł