Andrzejki ChillOut Vibes Circus of Magic

Cyrk w Pijalni Głównej w Krynicy?

30 listopada 2019r. (sobota) o godzinie 18:30 w Pijalni Głównej w Krynicy rozpocznie się impreza andrzejkowa w klubowym klimacie, której organizatorem jest Uzdrowisko Krynica-Żegiestów, a wykonawcą ChillOut Vibes – stowarzyszenie prowadzące działalność kulturalno-rozrywkową na rzecz lokalnej społeczności. Pomysłodawcy wydarzenia Andrzejki ChillOut Vibes Circus of Magic zapewniają magiczny klimat, szereg atrakcji, pokazów na żywo oraz niespotykaną – jak dotąd – dekorację, nawiązującą swoim charakterem do tematyki cyrkowej. Wielu mieszkańców naszego regionu zastanawia się, w jaki sposób 30 listopada Pijalnia Główna zamieni się w cyrk… Organizatorzy wyjaśniają, iż chcieli podkreślić charakter andrzejkowej imprezy przez wybranie odpowiedniego tematu przewodniego, który przyciągnie lokalną społeczność do udziału w wydarzeniu.

Padło na cyrk. Podczas imprezy goście Pijalni Głównej będą mieli okazję podziwiać fire show oraz występy cyrkowców na żywo, którzy zaprezentują swoje umiejętności. Co więcej, przewidziano także pokaz wybitnego portugalskiego iluzjonisty, specjalizującego się w karcianych sztuczkach, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, ufundowanymi przez partnerów wydarzenia – Pufy.pl., Słotwiny Arena oraz Kryniczanka – Naturalna Woda Mineralna. Wyższa Szkoła Biznesu przygotowuje strefę VR, dzięki której uczestnicy wydarzenia będą mogli przenieść się w świat wirtualnej rozrywki.

Przy muzyce wszystkie problemy znikają. O muzykę klubową w trakcie trwania imprezy zadba aż sześciu DJ-ów, którzy przygotowali na tę okazję specjalne sety w stylu HOUSE, CHILL HOUSE, EDM. Jest to rodzaj muzyki elektronicznej, tanecznej, odpowiedniej dla każdej grupy wiekowej.

Jedzenie nocą smakuje o wiele lepiej. Pijalnia Główna w Krynicy zapewnia dwa w pełni wyposażone bary oraz strefę gastronomiczną, w której będzie można zakupić ciepłe posiłki. Organizatorzy zadbali o to, aby przy barach obowiązywały specjalne, dedykowane dla gości ceny. Na terenie Pijalni pojawią się także loże oraz miejsca siedzące w wydzielonych strefach relaksu.

Nowy Sącz – Krynica – Nowy Sącz. Organizatorzy zapewniają transport festiwalowymi autokarami na teren wydarzenia oraz powrót do Nowego Sącza około godziny 3 nad ranem. Dla pasażerów przewidziane są specjalne niespodzianki oraz klubowy klimat w drodze na najbardziej wyczekiwaną imprezę tego roku. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy proszą o dokonywanie wcześniejszych rezerwacji. Koszt biletu w dwie strony, obejmujący trasę Nowy Sącz-Krynica-Nowy Sącz, wynosi 10 zł od osoby.

Bilety na Andrzejki Circus of Magic w Pijalni Głównej w Krynicy w cenie 40 zł dostępne są stacjonarnie w salonach Empik, Pijalni Głównej w Krynicy, hotelu Ibis Styles w Nowym Sączu oraz w Wyższej Szkole Biznesu. Istnieje także możliwość zakupu biletu przez internet, na stronie goingapp.pl.

Do zobaczenia! W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do udziału w najbardziej wyczekiwanej imprezie tego roku – Andrzejki ChillOut Vibes Circus of Magic!