TreVoci – tenorzy nowej generacji

12 sierpnia 2020r., godz.19:30, Pijalnia Główna w Krynicy-Zdroju

TRE VOCI wraca do Krynicy! Voytek Soko Sokolnicki, Mikołaj Adamczak i Miłosz Gałaj stanowią pierwszy i jedyny w Polsce zespół CROSSOVEROWY, mocno oklaskiwany w kraju i na całym świecie. Okrzyknięci jednym z najważniejszych odkryć świata operowego 2017 roku, na nowo odkrywają piękno klasycznych dzieł, nadając im współczesnego brzmienia, a przeboje muzyki popularnej ubogacają symfonicznymi aranżacjami i operowym rozmachem.

To fuzja klasyki, młodości, elegancji, niezwykłych głosów i dużej dawki humoru. Trzy niezwykłe, mocne i potężne głosy. Trzy  indywidualności i wielka przyjaźń.

Ogromna pasja do śpiewu, luz na scenie, nieustanny kontakt z publicznością oraz wyjątkowa swoboda w interpretacji najpopularniejszych hitów muzyki klasycznej i rozrywkowej są największymi atutami trewojsów, którzy świętują właśnie pięciolecie zespołu.

Podczas koncertu w Pijalni Głownej zabrzmią najsłynniejsze motywy filmowe, wzruszające melodie i nieśmiertelne hity rozrywkowe, a to wszystko w wyjątkowych aranżacjach z Orkiestrą Arte Symfoniko pod batutą Mieczysława Smydy.

Obsada:

  • Wojciech Sokolnicki
  • Mikołaj Adamczak
  • Miłosz Gałaj
  • Orkiestra Arte Symfoniko pod dyrekcją Mieczysława Smydy

Wydarzenie odbywa się w ramach kampanii promującej markę Kryniczanka, której ambasadorką jest wspaniała artystka Pani Grażyna Brodzińska . Jest to cykl koncertów pod hasłem “Kryniczanka dla Jana Kiepury”, który odbędzie się w terminie 9 – 14 sierpnia 2020r. w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju

Organizatorem wydarzenia jest Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A.

Partnerami wydarzenia są:

  • Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego (Partner Główny)
  • Mazowiecki Teatr Muzyczny im. Jana Kiepury
  • Fundacja Instytut Państwa i Prawa

Bilety do nabycia w Pijalni Głównej oraz na stronie Going i sieci salonów Empik.

Tre Voci